Ko darīt, ja Ryanair atceļ lidojumu

Noderīga informācija par to, kas jādara ja Ryanair likvidējis Jūsu reisu.

Ko darīt, ja Ryanair pārtrauc reisu?

Ja esat to pasažieru vidū, kas iegādājies Ryanair aviobiļetes uz, piemēram, Brēmeni lidojumam pēc 12. janvāra, tad rīcība ir sekojoša:

1) jāsagaida e-pasts no Ryanair
Ryanair pienākumos ir informēt katru pasažieri par lidojuma atcelšanu. Šajā gadījumā uz e-pasta adresi, ar kuru pirkāt Ryanair biļetes, būtu jāpienāk vēstulei angļu valodā. Vēstulē tiksiet informēts par lidojuma atcelšanu un kompensācijām no Ryanair puses.

Teksts būs aptuveni šāds: “Ryanair regrets that following an operational review, the below flights will cease operation from the 12th Jan 2012

2) jāizvēlās viens no diviem piedāvātajiem variantiem
Pēc ES likumiem (ES regula Nr. 261/2004 – http://www.ryanair.com/doc/faqs/eu261-en.pdf ) Jums pienākas vai nu naudas atdošana, vai cits lidojums.

Ja vēlaties saņemt naudu, tā tiks atgriezta triju nedēļu laikā.

Ja vēlaties alternatīvu lidojumu, ir divas izvēles – pieprasīt nākamo tuvāko iespējamo reisu uz Jūsu pirkto galapunktu, vai arī pieprasīt citu reisu uz galapunktu vēlāk. Piemaksāt nekādas aviobiļešu starpības nevajag.

Ja tomēr e-pastu nesaņēmāt, ir jādodas uz Ryanair angļu mājas lapu, un jāaizpilda kompensācijas pieprasīšanas forma šeit: http://schchng.ryanair.com/refweb.asp

Ryanair atceltie maršruti

Jau ziņojām, ka 2012. gadā no Rīgas tiks atcelti reisi uz Tamperi (Somija), Bristoli (Lielbritānija), un Brēmeni (Vācija). Reisi tiek atcelti no 12. janvāra.

Ryanair LV

Apskatiet arī:

  • RyanairLV.LV – Ryanair LV aviobiļetes un informācija Latviski