Uzmanību: Ryanair un jaunā nodeva

Rīgas lidostā sākot ar 2012. gada 1. janvāri stājas spēkā jauna nodeva!

Turpmāk no katra pasažiera, kas izlidos no Rīgas lidostas, Rīgas lidosta 4,92 Ls apmērā iekasēs lidostas drošības maksu par lidostā īstenotajiem drošības pasākumiem. Agrāk šo nodevu sedza valsts. Tā kā Ryanair šo jauno nodevu nav iekļāvis aviobiļešu cenā (pretēji citām aviokompānijām), katra pasažiera pienākums būs to samaksāt ierodoties Rīgas lidostā.

Kam būs jāmaksā par jauno nodevu?

Nodeva būs jāmaksā pirms izlidošanas no Rīgas lidostas visiem Ryanair pasažieriem, kas sākot ar 1. janvāri iegādājušies Ryanair aviobiļetes lidojumam no Rīgas (pirkta pēc 31. decembra, neatkarīgi no lidojumu datumiem).

Ja Ryanair biļeti pirkāt pirms 31. decembra, tad Rīgas lidostā būs jāuzrāda izprintēts e-pasts, kas pienāca no Ryanair pirkuma apstiprināšanas datumā (e-pastā jāfigurē datumam līdz 31. decembrim).
Vēl no drošības maksas atbrīvoti pasažieri, kuri nav sasnieguši divu gadu vecumu, un tranzīta un transfēra pasažieri.

Kā samaksāt par jauno nodevu?

Maksāt būs iespējams tikai latos, vienā no šiem veidiem:
– maksājot tikai ar bankas karti – pie reģistrācijas reisam lidostā,
– maksājot skaidrā naudā vai ar karti – Ryanair biļešu kasēs Rīgas lidostā, vai lidostas pakalpojumu birojā „Sveicināti Rīgā!”.

Lai izvairītos no kavējumiem dēļ iespējamajām rindām sakarā ar jauno nodevu, lidostā vajadzētu ierasties vismaz divarpus stundas pirms lidojuma.

Ryanair LV blogs

Apskatiet arī:

 


Ieraksta kategorija: Ryanair jaunumi
Pieminētās tēmas: , , ,