Ryanair bagāža

Ryanair noteiktie ierobežojumi bagāžas izmēriem un svaram. Ryanair bagāžas cenas skatīt šeit – Ryanair cenas. Nododamā bagāža jānodod pie check-in galda ne vēlāk kā 40 minūtes pirms reisa atiešanas. Šeit jābūt uzmanīgiem, jo reizēm uz bagāžas nodošanu ir lielas rindas (uz populārākajiem galapunktiem), tāpēc ar nododamo somu labāk ierasties jau divas stundas pirms reisa.

Ryanair bagāžas izmērs līdzi ņemšanai salonā:

55cm x 40cm x 20cm, svars ne vairāk par 10kg.
Svarīgi, ka salonā ņemamai bagāžai ir jābūt kā vienai vienībai, viss ir jāsapako vienā somā vai maisā.

Ryanair bagāžas izmērs nodošanai:

Katrs pasažieris var nodot divas bagāžas vienības. Kopējais maksimālais svars 32 kilogrami. Ja svars tiek pārsniegts, par to papildus jāmaksā.
Kopējais nododamās bagāžas izmērs nedrīkst pārsniegt 81cm x 119cm x 119 cm (augstums x platums x dziļums).

Bērnu ratiņi, u.c.:

Tādi bērnu ratiņi, kas ir saliekami, un citas pārvietošanās ierīces (invalītiem, veciem cilvēkiem) tiek vestas bez maksas. Bet, labāk sazināties ar Ryanair, ja jūsu bagāža varētu būt īpaša. Cits ar bērniem saistīts aprīkojums tiek uzskatīts par parastu bagāžu.

Velosipēdi, sporta ekipējums, mūzikas instrumenti:

Velosipēdi jātransportē pusizjauktā veidā, tāpat arī cits sporta ekipējums jāiepako atbilstoši augstāk norādītajiem izmēru un svara ierobežojumiem. Dārgu un smalku bagāžu iesakām iepakot īpaši rūpīgi, daudzviet lidostu darbinieki, kas nodarbojas ar bagāžas iekraušanu, ir nevērīgi.
Velosipēdiem ieteicams noskrūvēt pedāļus, sagriezt stūri, nolaist riepām gaisu (spiediena maiņa augstumā riepas var sabojāt). Velosipēdu kompakti iespējams iepakot ietinot plēvē, burbuļu plēvē, vai sameklēt speciālas kartona kastes, kas paredzētas velosipēdu iepakošanai.

Ryanair bīstamo vielu un priekšmetu ierobežojumi:

Eiropas lidsabiedrības standarta ierobežojumi.

Ryanair mājdzīvnieku pārvadāšana:

Suņi netiek pārvadāti.

Rezervē Ryanair aviobiļetes ar vai bez bagāžas:

Aviobiļetes iespējams saņemt pa pastu, e-pastu, vai Eurotravel birojā Rīgā.
Apmaksāt aviobiļetes var skaidrā naudā, ar kredītkarti, vai arī bankas pārskaitījumu.

Meklēt Ryanair aviobiļetes