Ryanair atceltie reisi un biļetes maiņa

Ryanair dēļ sliktajiem laikapstākļiem Eiropā spiesti regulāri atcelt reisus, vai arī reisi kavējas, tādējādi izjaucot pārsēšanās ceļojumu lidojumus. Ja lidojums tiek atcelts, Jums ir divas iespējas – nelidot un saņemt kompensāciju par Ryanair aviobiļetēm; vai arī reģistrēties citam lidojumam bez papildus maksas.

Ko darīt, ja Ryanair atceļ reisu?

Ja lidojums ir atcelts, Jūs varat saņemt naudas kompensāciju, vai arī samainīt aviobiļeti uz lidojumu citā laikā.
Atcelto lidojumu samainīt pret citu datumu iespējams trijos veidos:
– mainot lidojuma datus internetā Ryanair angļu mājaslapā;
– piesakot lidostā pie Ryanair info;
– zvanot un piesakot uz Ryanair ofisiem.

Ryanair aviobiļešu kompensācijas

Ryanair aviobiļešu neizmantošana un naudas atgriešana ir iespājama, ja Jūsu lidojums ticis atcelts. Šādā gadījumā Jums ir jādodas uz šo sadaļu Ryanair mājas lapā, un jāaizpilda pieprasītie dati. Jūsu pieprasījums tiks apstrādāts aptuveni 14 darba dienu laikā.

Svarīgi zināt

Ziemas laikā ir jārēķinās, ka kādā no Eiropas valstīm dotajā mirklī ir apgrūtināta lidostu darbība, tāpēc ir svarīgi pirms lidojuma pašiem pārliecināties vai viss ir kārtībā ar pilsētu kur dodaties!

Laicīgi iegūta informācija Jums palīdzēs izvairīties no nepatīkamiem pārsteigumiem.
Dienu pirms lidojuma pavērojiet laika ziņas valstī kur dodaties; lidojuma dienā pārbaudiet Ryanair mājas lapā sadaļu par lidojumu precizitāti, ja radušās aizdomas, ka reisi varētu tikt atcelti.

Un pats galvenais – turiet sevi rokās, un neizgāziet visas dusmas par sliktajiem laikapstākļiem uz lidostas darbiniekiem, jo šie cilvēki tikai dara savu darbu. Aviokompānija atceļ reisus dēļ pasažieru drošības, nevis savu untumu dēļ :)


Ieraksta kategorija: Ryanair jaunumi
Pieminētās tēmas: , ,